Organisation

Telefon, post- och mejladress till oss

Medborgarskolan Region Syd
Kundcenter
Västergatan 17
241 31 Eslöv
Tel: 075-241 68 50
region.syd@medborgarskolan.se

Mer information om vårt kundcenter som tar hand om alla anmälningar via webb, telefon och även mejl.

Söker du en medarbetare - ring vårt kundcenter 075-241 68 50.

Regionchef

Helene Gustavsson
Tel 040-93 64 50
Mobil 073-541 14 80
helene.gustavsson@medborgarskolan.se

Verksamhetschef - betalcirklar

Annika Segerlund
Mobil 076-337 57 44
annika.segerlund@medborgarskolan.se

Verksamhetschef - kamratcirklar

Eva Linnarsson
Tel 040-692 90 55
eva.linnarsson@medborgarskolan.se

Press, marknad och kommunikation

Karin Holm
Tel 040-699 14 46
Mobil 076-195 36 45
karin.holm@medborgarskolan.se

Controller

Magnus Nordén
Mobil 073-502 83 11
magnus.norden@medborgarskolan.se

Miljö, personal och projekt

Marianne Palmgren
Mobil 0737-202707 
marianne.palmgren@medborgarskolan.se

Styrelsen

Styrelsen Medborgarskolan Syd

Läs mer om hur vi är organiserade inom Medborgarskolan.